Nadchodzące wydarzenia

2019-04-03 17:00:00
KURS GWARY WARMIŃSKIEJ Olsztyn 3 kwietnia - 26 czerwca 2019

KURS GWARY WARMIŃSKIEJ

2019-05-25 10:00:00
ZABIERZ MAMĘ NA PLANSZÓWKI Olsztyn 25 maja 2019

ZABIERZ MAMĘ NA PLANSZÓWKI

2019-05-25 14:00:00
Maraton Juranda Szczytno 2019

30 Maraton Juranda

2019-05-26 00:00:00
Dzień Matki Olsztyn 2019.png

Dzień Matki | 2019

2019-05-29 17:00:00
WARSZTATY VlogMOK ŻYLIŃSKI Olsztyn 5 czerwca 2019

WARSZTATY VlogMOK / ŻYLIŃSKI

2019-06-01 08:00:00
VI Memoriał Piotra Karpiniaka

VI Memoriał Piotra Karpiniaka

2019-06-01 12:00:00
Las Masakras 2019 1-2 czerwca 2019

Las Masakras 2019

2019-06-01 20:00:00
Nocna Draka Olsztyn 2019 5 października 2019

Nocna Draka Olsztyn 2019

2019-06-05 17:00:00
WARSZTATY VlogMOK ŻYLIŃSKI Olsztyn 5 czerwca 2019

WARSZTATY VlogMOK / ŻYLIŃSKI

2019-06-08 08:00:00
Mazurskie Tropy 2019 Dobre Miasto 8 czerwca 2019

Mazurskie Tropy 2019

2019-06-08 11:00:00
Dzień Mniejszości Narodowych Olsztyn 8 czerwca 2019

Dzień Mniejszości Narodowych

2019-06-09 10:00:00
Olsztyn RunBudlex 2019 9 czerwca 2019

Olsztyn RunBudlex 2019

2019-06-13 15:00:00
43 Rotor Rajd Olsztyn Waszeta 13-16 czerwca 2019

43 Rotor Rajd

2019-06-24 10:00:00
Bieg na 6 ton Olsztyn 24 czerwca 2019_1

Bieg na 6 ton

2019-07-04 20:00:00
Bluesowasowa

Bluesowasowa

2019-07-07 11:00:00
Olsztyn Run Hau 2019

Olsztyn Run Hau 2019

2019-07-11 00:00:00
Ostróda Reggae Festival 11-14 lipca 2019

Ostróda Reggae Festival 2019

2019-07-12 17:00:00
Warm Up Festival 2019 Biskupiec 12 lipca 2019

Warm Up Festival 2019

2019-07-17 00:00:00
CITY TRAIL onTour Olsztyn 17 lipca 2019

CITY TRAIL onTour

2019-07-19 13:00:00
1 OSTRÓDZKI ZLOT MOTOCYKLI Ostróda 19 - 21 lipca 2019

1 OSTRÓDZKI ZLOT MOTOCYKLI

2019-08-10 20:00:00
Polska Noc Kabaretowa 2019 - Ostróda 10 sierpnia 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

2019-08-15 15:00:00
Olsztyn Green Festival 2019

Olsztyn Green Festival 2019

2019-09-15 10:00:00
UKIEL Olsztyn Półmaraton 15 września 2019

UKIEL Olsztyn Półmaraton

2019-09-21 03:00:00
ULTRA Mazury 2019

ULTRA Mazury 2019

2019-10-05 19:00:00
Nocna Draka Olsztyn 2019 5 października 2019

Nocna Draka Olsztyn 2019

2019-10-19 12:00:00
X Lat z Polarem Bartoszyce 19 października 2019

X Lat z Polarem

2019-11-24 19:00:00
Nabucco Olsztyn 24.11.19 Olsztyn 24 listopada 2019

Nabucco / Olsztyn 24.11.19

2019-11-29 19:00:00
Imię Olsztyn 29 listopada 2019

Imię

2019-12-07 18:30:00
Dwie pary do pary - Olsztyn Aula Auditorium Maximum, spektakl teatralny, 7 grudnia 2019

Dwie pary do pary

Archiwalne wydarzenia

2019-05-24 19:00:00
UNIWEREK NA DESKACH Olsztyn 24 maja 2019

UNIWEREK NA DESKACH

2019-05-22 17:00:00
WARSZTATY VlogMOK ŻYLIŃSKI Olsztyn 5 czerwca 2019

WARSZTATY VlogMOK / ŻYLIŃSKI

2019-05-20 18:00:00
Dziwna Para, Szczytno 20 maja 2018

Dziwna Para, Szczytno

2019-05-19 18:00:00
Irena Santor Olsztyn 19 maja 2019

Irena Santor Olsztyn

2019-05-19 09:00:00
10K Run Series Olsztyn 2019

10K Run Series Olsztyn 2019

2019-05-18 19:00:00
Noc Muzeów 2019

Noc Muzeów 2019

2019-05-18 18:00:00
Noc Muzeów Barczewie Barczewo 18 maja 2019

Noc Muzeów Barczewie

2019-05-18 17:00:00
Paluch na Kortowiadzie Olsztyn 17 maja 2019

Paluch na Kortowiadzie

2019-05-18 17:00:00
C-BooL na Kortowiadzie 2019 Olsztyn 18 maja 2019

C-BooL na Kortowiadzie 2019

2019-05-18 17:00:00
KęKę na Kortowiadzie 2019 Olsztyn 18 maja 2019

KęKę na Kortowiadzie 2019

2019-05-15 17:00:00
WARSZTATY VlogMOK ŻYLIŃSKI Olsztyn 5 czerwca 2019

WARSZTATY VlogMOK / ŻYLIŃSKI

2019-05-15 08:00:00
kortowiada 2019

Kortowiada 2019

2019-05-12 10:00:00
IV SEZON ROWEROWY MRO

IV SEZON ROWEROWY MRO

2019-05-11 10:00:00
Warsztaty Szydełkowania Ostróda 11 maja 2019

Warsztaty Szydełkowania

2019-05-01 11:00:00
MAJÓWKA NAD UKIELEM 2019 Olsztyn 1 maja 2019

MAJÓWKA NAD UKIELEM 2019

2019-05-01 07:00:00
II Lidzbarski Wyścig Szosowy

II Lidzbarski Wyścig Szosowy

2019-04-27 19:00:00
Nocna Draka Olsztyn 2019 5 października 2019

Nocna Draka Olsztyn 2019

2019-04-27 00:00:00
R.AMBO RACE + KIDS

R.AMBO RACE + KIDS

2019-04-21 00:00:00
Wielkanoc Olsztyn 2019

Wielkanoc 2019

2019-04-14 19:00:00
Trasa koncertowa KAT & R.Kostrzewski

KAT & R. Kostrzewski 14.04

2019-04-13 20:30:00
Qjemy Jazz - MC Kwadrat

Qjemy Jazz – MC Kwadrat

2019-04-13 19:30:00
Koncert ZENEK w Olsztynie + A Step Too Far

Koncert ZENEK w Olsztynie

2019-04-13 17:00:00
Misterium Męki Pańskiej - Ostróda 13-14 kwietnia 2019

Misterium Męki Pańskiej

2019-04-13 15:00:00
IV Noc Radiowców w Kortowie Olsztyn 13 kwietnia 2019

IV Noc Radiowców w Kortowie

2019-04-13 10:00:00
Olsztyńska Akademia Dzieci

Olsztyńska Akademia Dzieci

2019-04-12 20:00:00
‎Cisza Jak Ta w Olsztynie 12 kwietnia 2019

Cisza Jak Ta w Olsztynie

2019-04-12 19:00:00
Michał Wójcik Life vol.1

Michał Wójcik Life vol.1

2019-04-12 17:00:00
Warsztaty Wielkanocne Jonkowo 12 kwietnia 2019

Warsztaty Wielkanocne

2019-04-11 07:00:00
48 MSKN

48 MSKN

2019-04-10 20:00:00
Ray Wilson Olsztyn 10 kwietnia 2019

Ray Wilson

2019-04-10 18:30:00
Spektakl Kochanie wróciłem Olsztyn 10 kwietnia 2019

Spektakl Kochanie wróciłem

2019-04-09 00:00:00
Mazury Horeca Ostróda 9-10 kwietnia 2019

Mazury HORECA

2019-04-08 19:00:00
Dwoje na huśtawce Olsztyn 8 kwietnia 2019

Dwoje na huśtawce

2019-04-07 16:00:00
Natalia Piotrowska - recital Olsztyn 7 kwietnia 2019

Natalia Piotrowska – recital

2019-04-07 15:00:00
Warsztaty Wielkanocne Biskupiec 7 kwietnia 2019

Warsztaty wielkanocne

2019-04-07 08:30:00
IV Mazurski Bieg na Kulce

IV Mazurski Bieg na Kulce

2019-04-06 21:00:00
ŁĄKI ŁAN Olsztyn 6 kwietnia 2019

Łąki Łan

2019-04-06 19:00:00
Międzynarodowy Dzień Teatru 6 kwietnia 2019 Biskupiec

Międzynarodowy Dzień Teatru

2019-04-06 13:00:00
ŻEGNAJ ZIMO NA ROK Lidzbark Warmiński 6 kwietnia 2019

ŻEGNAJ ZIMO NA ROK

2019-04-05 20:00:00
SYNY 5.IV Olsztyn 5 kwietnia 2019

SYNY // 5.IV // Olsztyn

2019-04-05 20:00:00
Guzior w Olsztynie!

Guzior w Olsztynie!

2019-04-05 18:00:00
Koncert symfoniczny Olsztyn 5 kwietnia 2019

Koncert symfoniczny

2019-04-04 19:00:00
04.04. Olsztyn- Disloyal, Insidius - support

Disloyal, Insidius + support

2019-04-03 19:00:00
Babskie Gadanie Biskupiec 3 kwietnia 2019

Babskie Gadanie

2019-04-01 00:00:00
prima aprilis 1 kwietnia 2019 Olsztyn

Prima Aprilis

2019-03-31 00:00:00
Zmiana czasu na letni 2019

Zmiana czasu na letni 2019

2019-03-30 10:00:00
Targi Eko-Rękodzieła

Targi Eko-Rękodzieła

2019-03-30 10:00:00
Leśne Games Warmia 2019 Leśne Run

Leśne Games Warmia

2019-03-29 19:00:00
Koncert symfoniczny 29 marca 2019 Olsztyn

Koncert symfoniczny

2019-03-28 20:00:00
Kwiat jabłoni 28 marca 2019

Kwiat Jabłoni – Olsztyn

2019-03-27 18:00:00
Międzynarodowy Dzień Teatru

Międzynarodowy Dzień Teatru

2019-03-23 17:00:00
Kolacja pożegnalna

Kolacja pożegnalna

2019-03-23 10:00:00
Sobotnie Planszówki

Sobotnie Planszówki

2019-03-23 07:00:00
XVI Skorpenowy Spływ Łyną

XVI Skorpenowy Spływ Łyną

2019-03-22 19:00:00
Poparzeni KawA Trzy- Koncert 2019

Poparzeni Kawą Trzy

2019-03-21 00:00:00
Dzień Wiosny!

Dzień Wiosny!

2019-03-20 18:30:00
Balonowe Show

Balonowe Show (Olsztyn)

2019-03-20 18:00:00
Nieme Środy-Marat-Sade

Nieme Środy: Marat/Sade

2019-03-17 19:00:00
Anna Maria Jopek 17 marca 2019 Olsztyn

Anna Maria Jopek

2019-03-17 18:00:00
Wiosenne Jam Session

Wiosenne Jam Session

2019-03-17 18:00:00
Stara Szkoła-Sowa-Olsztyn

Stara Szkoła/Sowa/Olsztyn

2019-03-17 10:00:00
Auto Moto Arena 2019

Auto Moto Arena 2019

2019-03-16 10:00:00
Auto Moto Arena 2019

Auto Moto Arena 2019

2019-03-15 20:00:00
Dr Misio

Dr Misio w AnderGrancie

2019-03-15 19:00:00
Odkryte na nowo… 15 marca 2019

Odkryte na nowo…

2019-03-15 00:00:00
Weekend za pół ceny Planetarium Olsztyn 15-17 marca 2019

Weekend za pół ceny!

2019-03-10 19:00:00
Marek Dyjak " Gintrowski" - Olsztyn

Marek Dyjak ” Gintrowski”

2019-03-09 19:00:00
Linkin Park Tribute Show

Linkin Park Tribute Show

2019-03-09 11:00:00
Złość jest dobra

Złość jest dobra

2019-03-09 10:30:00
Casting dla dzieci Olsztyn Reserved Kids 9 marca 2019

Casting dla dzieci Olsztyn

2019-03-08 19:00:00
Gala z okazji Dnia Kobiet

Gala z okazji Dnia Kobiet

2019-03-08 00:00:00
womens-day

Dzień Kobiet 2019

2019-03-07 19:00:00
KONCERT PAMARUNA Olsztyn Sala pod Amfiteatrem 7 marca 2019

KONCERT PAMARUNA

2019-03-07 19:00:00
Blue Sounds Sowa Olsztyn 7 marca 2019

Blue Sounds/Sowa/Olsztyn

2019-03-06 19:00:00
Babskie Gadanie Biskupiec 6 marca 2019

Babskie Gadanie

2019-03-06 17:00:00
WARSZTATY VlogMOK ŻYLIŃSKI Olsztyn 6 marca 2019

WARSZTATY VlogMOK / ŻYLIŃSKI

2019-03-03 12:30:00
Tłusta Niedziela

Tłusta Niedziela

2019-03-02 22:00:00
BRWSH w- Michał Gutkowski

BRWSH w/ Michał Gutkowski

2019-03-02 16:00:00
Stomil Olsztyn - GKS Tychy

Stomil Olsztyn – GKS Tychy

2019-03-02 08:00:00
ŻURI TURNIEJ PLAKAT 2019

Żuri Coppa Talenti 2019

2019-02-28 19:00:00
Piotr Nalepa

Piotr Nalepa Breakout Tour

2019-02-28 00:00:00
Tłusty czwartek 28 lutego 2019 Olsztyn pączki

Tłusty czwartek 2019

2019-02-27 20:00:00
StingTribute Show 27-02-2019

Sting Tribute Show Olsztyn

2019-02-27 18:00:00
Targ Rybny wczoraj i dziś Olsztyn 2019

Targ Rybny wczoraj i dziś

2019-02-26 20:00:00
Dżem z Elektronów w Czapli!

Dżem z Elektronów w Czapli!

2019-02-25 00:00:00
Bezpłatna mammografia Biskupiec 2019

Bezpłatna mammografia

2019-02-24 19:00:00
Closterkeller - Ereles - Nowy Andergrant - Olsztyn

Closterkeller / Ereles

2019-02-24 10:00:00
VI Dadajowy Bieg Morsa

VI Dadajowy Bieg Morsa

2019-02-24 10:00:00
Bieg na 6 łap

Urodzinowy ,,Bieg na 6 łap”

2019-02-23 19:15:00
Kurka wodna

Kurka wodna

2019-02-23 19:00:00
Bitamina

Bitamina / 23.02 / CeiIK

2019-02-23 19:00:00
Szef Szefów Olsztyn 23 lutego 2019

TEATR NOWY: SZEF SZEFÓW

2019-02-23 17:00:00
Koncert pieśni Anny German

Koncert pieśni Anny German

2019-02-23 12:00:00
XV Rocznica KLUBU

XV Rocznica KLUBU

2019-02-23 10:00:00
Sobotnie Planszówki

Sobotnie Planszówki

2019-02-22 19:00:00
3. Koncert Muzyki Filmowej Olsztyn 22 lutego 2019

3. Koncert Muzyki Filmowej

2019-02-22 19:00:00
Afisz

Gala operowa

2019-02-22 17:30:00
Slime-Glutki

Slime – Glutki

2019-02-21 19:00:00
Wszystko w Rodzinie

Wszystko w rodzinie

2019-02-20 20:00:00
Xenony // koncert Olsztyn

Xenony // koncert Olsztyn

2019-02-20 19:00:00
Wszystko w Rodzinie

Wszystko w rodzinie

2019-02-19 19:00:00
Wszystko w Rodzinie

Wszystko w rodzinie

2019-02-18 00:00:00
Dzień Baterii

Dzień Baterii

2019-02-17 15:00:00
XXI WENTA DOBROCZYNNA

XXI WENTA DOBROCZYNNA

2019-02-16 14:00:00
Koncert walentynkowy 16 lutego 2019 Olsztyn

Koncert walentynkowy

2019-02-16 10:00:00
akademia_maluch_Biskupiec 2019

Akademia malucha w Biskupcu

2019-02-15 18:00:00
Koncert symfoniczny Filharmonia Warminsko-Mazurska 15 lutego 2019

Koncert symfoniczny

2019-02-14 17:00:00
CZWARTKI WILEŃSKIE Olsztyn 14 lutego 2019

CZWARTKI WILEŃSKIE

2019-02-14 00:00:00
Walentynki 2019

Walentynki 2019

2019-02-13 19:00:00
Sosnowski koncert-1

Sosnowski/Olsztyn/Sowa

2019-02-13 18:00:00
NIEME ŚRODY KOT I KANAREK 13 lutego Olsztyn

NIEME ŚRODY: KOT I KANAREK

2019-02-13 10:00:00
Kurka wodna

Kurka wodna

2019-02-12 19:15:00
Kurka wodna

Kurka wodna

2019-02-10 19:00:00
Pablopavo i Ludzik Marginal

Pablopavo i Ludziki: Marginal

2019-02-10 10:00:00
Walentynkowy rajd pieszy Biskupiec 2019

Walentynkowy rajd pieszy

2019-02-10 10:00:00
Turniej Brydża Sportowego Biskupiec 2019

Turniej Brydża Sportowego

2019-02-09 10:00:00
Olsztyńska Akademia Dzieci

Olsztyńska Akademia Dzieci

2019-02-09 09:00:00
Targi Agro Show Ostróda 9 10 lutego 2019

Mazurskie Agro Show

2019-02-09 00:00:00
Międzynarodowy Dzień Pizzy 09022019

Międzynarodowy Dzień Pizzy

2019-02-06 19:00:00
20-lecie Babskiego Gadania Biskupiec 2019

20-lecie Babskiego Gadania

2019-02-06 17:30:00
Muzeum Warmi i Mazur

Przyroda Nietlickich Bagien

2019-02-05 17:00:00
Jeremi się ogarnia.LOL

Jeremi się ogarnia. Lol

2019-02-03 00:00:00
Koncert Wiedeński Olsztyn Spektakle

Koncert Wiedeński – Olsztyn

2019-01-31 00:00:00
Wernisaż ZERO JEDEN Olsztyn 31 stycznia 2019 - 3 marca 2019

Wernisaż: ZERO, JEDEN

2019-01-28 00:00:00
filmowe_ferie Biskupiec 2019

Filmowe ferie w bibliotece

2018-12-22 14:00:00
Jarmark Świąteczny Biskupiec

Święty Mikołaj w Biskupcu

2018-12-16 11:30:00
Pozytywni Dobre Miasto - Akcja Morsowa - Twój Czas

Akcja Morsowa – Twój Czas