Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  IV Mazurski Bieg na Kulce

  7 kwietnia 2019 | 08:30 - 15:00

  45PLN – 70PLN
  IV Mazurski Bieg na Kulce

  IV Mazurski Bieg na Kulce

   

  IV Mazurski Bieg na Kulce
  Biegowe Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego

  Drodzy Biegacze!!

  Z ogromną przyjemnością po raz kolejny zapraszamy Was razem z całymi rodzinami na „IV Mazurski Bieg na Kulce”, który odbędzie się w dniu 07.04.2019r. Impreza, która w swoich poprzednich edycjach cieszyła się imponującą popularnością. W tym roku lekka modyfikacja trasy, tak aby każdy mógł cieszyć widokiem jeziora, wokół, którego jak co roku biegamy i cieszymy się rywalizacją z samym sobą.

  Każdy biegacz, który z rodziną przyjechał chociaż raz na Kulkę, wie że nie można się tu nudzić, a dla tych co jeszcze nie byli odpowiemy dlaczego warto do Nas przyjechać?

  • Dla biegaczy przygotowaliśmy przepiękną, malowniczą trasę biegową wokół jeziora Łęsk, w większości leśnymi ścieżkami Rezerwatu Przyrody „Kulka”, która wynosi 13 km. Niepowtarzalny mazurski klimat, flora i fauna rezerwatu, czyste i rześkie powietrze. To wszystko sprawi, że pokonywane kilometry będą dla was czystą przyjemnością. Dodatkową atrakcją przyprawiającą o dreszczyk emocji jest przebiegnięcie obok ogrodzenia najsłynniejszej jednostki wojskowej w Polsce.

 • Szczegóły

  Data:
  7 kwietnia 2019
  Czas:
  08:30 - 15:00
  Koszt:
  45PLN – 70PLN
  Wydarzenia - Kategorie:
  ,
  Wydarzenia Tagi:
  , , ,
  Strona internetowa:
  https://www.facebook.com/events/2266541016968446/

  Miejsce

  Klub Biegacza Jurund Szczytno
  12-100 Polska

  Organizatorzy

  Klub Biegacza Jurund Szczytno
  Kulka na Mazurach