Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Kochaj, nie chowaj!

  26 czerwca 2019 | 17:00 - 18:00

  Darmowy
  Kochaj, nie chowaj Olsztyn 26 czerwca 2019

  Kochaj, nie chowaj!

  Brzuch jest miejscem intuicyjnej świadomości, domem naszych dzieci, centrum naszego ciała i …źródłem największych kobiecych kompleksów. Dopóki nie mamy płaskiego sześciopaku, wstydzimy się prezentować go na plaży i w sypialni. Trudno o akceptację własnego ciała skoro z okładek magazynów i billboardów atakują nas wyrzeźbione brzuchy nastolatek i fitnesek, które nigdy nie zaznały ciąży.
  Tym razem Lole Rozbójniczki stają się afirmatorkami brzuchów wszystkich Polek. Brzuchów nieidealnych, z rozstępami, wałeczkami i fałdkami. Brzuchów młodych i tych starszych, płaskich i wystających. Bo za każdym brzuchem stoi historia.
  Chcemy być zdrowe, silne, mądre, niekoniecznie w rozmiarze 36. Ważniejsze, byśmy kochały i doceniały nasze ciała, a nie tresowały je pod dyktando kultury. Zdejmijmy niewidzialne gorsety, przestańmy nieustannie wciągać nasze brzuchy, przestańmy zamęczać je inwazyjnymi zabiegami i restrykcyjnymi dietami.

  „Nie ma ciał pięknych ani brzydkich, bo wszystkie przebyły tą samą drogę i są odzwierciedleniem duszy, która je zamieszkuje”.

  Paolo Coelho

  Jeśli również wstydzisz się swojego brzucha, przyjdź 26 czerwca na happening „Kochaj – nie chowaj”, jeśli go akceptujesz, przyjdź, zainspiruj inne kobiety i pokaż to światu!

  26 czerwca na Scenie Staromiejskiej zatętni kobieca moc, która źródło ma właśnie w brzuchu – dziewczyny, kobiety, drogie Panie – przychodźcie wszystkie bez względu na wiek i poglądy.

  Im więcej brzuszków, tym lepiej!

   

 • Szczegóły

  Data:
  26 czerwca 2019
  Czas:
  17:00 - 18:00
  Koszt:
  Darmowy
  Wydarzenia - Kategorie:
  ,
  Wydarzenia Tagi:
  , , , , ,
  Strona internetowa:
  https://www.facebook.com/events/367957547238480/

  Miejsce

  Scena Staromiejska Olsztyn

  Organizator

  LOLE Rozbójniczki