Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Blue Sounds/Sowa/Olsztyn

  7 marca 2019 | 19:00 - 22:00

  20PLN – 25PLN
  Blue Sounds Sowa Olsztyn 7 marca 2019

  Blue Sounds/Sowa/Olsztyn

  Utytułowany włocławski zespół wraca z nowa muzyką i nowym brzmieniem.
  Blue Sounds powstał pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W roku 2006 światło dzienne ujrzała debiutancka, stricte bluesowa płyta zespołu “Tak naprawdę to wszystko z miłości”, która spotkała się z dużym uznaniem zarówno wśród szerokiej rzeszy słuchaczy jak i krytyków muzycznych środowiska bluesowego i jazzowego. W roku 2008 doczekała się również reedycji w Japonii pod angielskim tytułem To Be Honest It’s All Because of Love nakładem wytwórni BSMF Records.
  Kolejny album “Karuna” w roku 2013 to dość eklektyczna płyta. Można powiedzieć, że jest to muzyka z pogranicza bluesa, jazzu, muzyki latynoskiej i folk. Sam zespół nie lubi „szufladkować” swojej muzyki, mówiąc, że ich muzyka kierowana jest przede wszystkim do wrażliwego odbiorcy.
  Na przestrzeni lat ich muzyka mocno ewaluowała. Do repertuaru, który złożony jest z kompozycji własnych, zespół wnosi własne upodobania i fascynacje muzyczne. Dziś po długiej przerwie zespół sięga po świeże, bardziej nowoczesne brzmienie. Czuć w tym jednak jakąś małą nutkę tęsknoty za latami dziewięćdziesiątymi. Charakterystyczny głos i refleksyjne teksty wokalistki utwierdzają nas, że niewątpliwie wciąż mamy do czynienia z grupą Blue Sounds.
  Joanna Karkoszka i Jacek Cichocki zapraszają na wyjątkowy koncert .

 • Szczegóły

  Data:
  7 marca 2019
  Czas:
  19:00 - 22:00
  Koszt:
  20PLN – 25PLN
  Wydarzenia - Kategoria:
  Wydarzenia Tagi:
  , , , , , ,
  Strona internetowa:
  https://www.facebook.com/events/759456554424590/

  Miejsce

  Galeria Sowa
  Olsztyn, 10-074 Polska

  Organizator

  Galeria Sowa