Turystyczna_Ksiazeczka_Pupila_14102019

Turystyczna Książeczka Pupila – przemierzamy setki kilometrów wspólnie z ukochanym pupilem

Psy to najcudowniejsze stworzenia na świecie. Są najlepszymi przyjaciółmi każdego człowieka. Są wierne, oddane, kochają bezgranicznie. Uwielbiają spędzać z nami każdą chwilę. Spacery, piesze wędrówki, bieganie, dalekie podróże – przemierzamy wspólnie setki, tysiące kilometrów niezależnie od pogody i warunków terenowych, poczynając od krótkiej przechadzki, po przejście trudnego szlaku górskiego.

Świeże powietrze, rozciąganie oraz obserwowanie otoczenia – to to co nasz pupil kocha najbardziej.

Turystyczna_Ksiazeczka_Pupila_14102019_1.png

Wspólny aktywny wypoczynek to jest właśnie to.

Zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Pro Vistula z Bielska-Białej zauważyło właśnie to zjawisko i przygotowało dla naszych pupili „Turystyczną Książeczkę Pupila”. Jest to mała, poręczna książeczka, łatwa do schowania do plecaka, torby czy chociażby do kieszeni spodni. W Książeczce można zapisywać miejsca, w których byliśmy razem z naszym pupilem, wklejać zdjęcia, wbijać pieczątki czy przyklejać naklejki. W zasadzie możliwości są nieograniczone. 

Przemierzamy wspólnie setki, tysiące kilometrów – dlaczego zatem nie zapisywać tych wspólnych osiągnięć zdobywania np. szczytu górskiego, kąpieli morskiej, długich spacerów po plaży, czy wspólnego pobytu nad mazurskimi jeziorami, wspólnie bitych rekordów …

 

Turystyczna Książeczka Pupila

Odbiorcą projektu są przede wszystkim właściciele psów, którzy bardzo aktywnie spędzają czas ze swoim pupilem, ale również ci, którzy wybierają się na wycieczki i zwiedzanie atrakcji turystycznych okazjonalnie. Jednym słowem ta „Książeczka Turystyczna Pupila” jest dla każdego.

Jest to bardzo dobry pomysł do tego, aby zachować wspomnienia ze wspólnych wycieczek na lata. HAU HAU …

Aby projekt mógł w pełni ujrzeć światło dzienne, musi uzyskać finansowanie. Stowarzyszenie Pro Vistula, aby zebrać wymaganą ilość pieniędzy uruchomiło zbiórkę na portalu PolakPotrafi.pl, za pomocą którego można wesprzeć projekt. Poniżej zamieszczamy bezpośredni link do zbiórki:

https://polakpotrafi.pl/projekt/turystyczna-ksiazeczka-pupila

Zachęcamy wszystkich do poświęcenia kilku minut i zapoznania się ze szczegółami oraz oczywiście wsparcia finansowego.

Aktualne informacje o projekcie znajdują się na dedykowanym profilu społecznościowym TurystycznaKsiazeczkaPupila